EXTRA20

Stany Husky

Vzhledem k opravdu široké nabídce stanů jsme se rozhodly Vám trošku pomoci s výběrem a upozornit na některé opomíjené detaily. V kategorii stany Husky dnes naleznete více jak 40 druhů stanů, které se v podstatě dají rozdělit do třech základních kategorií. Expediční, turistické a rodinné stany Husky. Pro každého z Vás se nejlépe hodí jiný stan, protože s ním plánujete dělat jiné věci. Někdo z Vás půjde do hor, někdo jiný pojede na vodu, jiný na fesťák, další raději na ryby anebo se rozhodnete vzít do přírody celou rodinu. Případně se stanem vyrazíte do přírody na kole. Jistě si tedy každý uvědomujete, že je velmi důležité si dobře rozmyslet jaký typ stanu je právě pro Vás ideální. Pamatujte také na to, že nejdražší neznamená vždy nejlepší. Husky stany Vám pokryjí celou škálu typů i ceonvé rozmezí. Stačí si jen vybrat.

Stany Husky - Husky stany od největšího autorizovaného prodejce v ČR!

Veškeré stany Husky máme skladem a expedujeme je ihned

Než přejdeme k samotnému představení jednotlivých kategorií stanů, je třeba si také rozmyslet, jak velký stan budete potřebovat,. Pro 2, pro 3 nebo snad pro 8 osob. Nezapomeňme, že ve stanu bude spát určitý počet lidí, a že potřebujete také někde uložit své věci. Jako poslední důležité rozhodnutí je třeba si říci, jestli Vám stačí stan ze základní řady, který použijete jednou za sezónu, nebo stan z vyšší řady, který Vám nabídne větší odolnost, životnost a jistotu spánku v suchu za velmi špatných podmínek i po několika odsloužených letech. Nyní si tedy pojďme říci něco o jednotlivých kategoriích Husky stany.

Expediční stany Husky

Jistě nejzajímavějšími produkty na trhu jsou stany Husky expediční. Zde je naleznete v kategorii EXTREME. Ty jsou stavěné tak, aby vydrželi opravdu extrémní podmínky, takže jsou na ně použity ty nejkvalitnější materiály. Duralové nosné pruty, nepromokavé tropiko s až 10ti metrovým vodním sloupcem, ripstopovou a nehořlavou úpravou tropika, spoustou ventilačních otvorů a tak dále a tak dále. Své vysoké odolnosti vůči větru dosahují především díky většímu počtu nosných prutů a díky jejich velmi častému křížení. Čímž se celá konstrukce zpevní. Tyto skvělé vlastnosti jsou však vykoupeny vyšší hmotností, složitější tavbou a především vyšší cenou. My Vám v Husky momentálně nabízíme především nejzajímavější modely Fighter a Felen . Oba stany jsou konstruovány pro možnost přespání až 4 osob. Druhý zmiňovaný je pak vyráběn i v menším provedení ve velikosti pro 2 až 3 osoby. Stan Husky Fighter je již svým tvarem jasně předurčený pro vysokohorskou turistiku a expedice do nejtěžších povětrnostních podmínek. Oproti tomu stan Husky Felen je spíše model určený pro velmi široké využití. Nabídne Vám opravdu velmi prostornou ložnici i předsíň. Po tomto stanu sáhnou především ti, kteří si rádi dopřejí nejlepší dostupnou kvalitu na trhu, ale neplánují žádné extrémní treky spíše běžné kempování a to s prvotřídním vybavením. Nakonec je tu také malý, a však velmi oblíbený stan Husky Flame. Ten je určen pro 2 osoby cestující pěšky do vysokých  a chladných hor. Je opravdu velmi malý a celkem lehký, ale přesto zvládá i nejdrsnější vysokohorské podmínky.

Turistické stany Husky

Nejvyhledávanější skupinou jsou pak samozřejmě stany turistické. Ty jsou umístěny v kategorii OUTDOOR. Tomu samozřejmě také odpovídá velký počet nabízených modelů. Naleznete zde stany ideální pro občasné využití. Například k přespání na letním festivalu, na zahrádce u babičky či na chalupě. K tomuto účelu jsou ideální stany Husky Bizam, Burton, Bird, Boyard a lehká letní designovka Buster. Všechny tyto stany jsou dvouplášťové samonosné stany, jen s tím rozdílem, že se mění velikost a tím pádem maximální počet osob, které ve stanu můžou pohodlně nocovat. Pak jsou v nabídce turistických stanů, také stany Husky Bizon, Bonelli a Braver. Ty mají na rozdíl od dříve zmíněných stanů větší předsíň, kde můžete bezpečně uložit své věci. Jsou tedy vhodné například na vodu a kempování s větším množstvím bagáže. Většina již zmíněných turistických stanů má k sobě totožnou alternativu z kvalitnějších materiálů, které Vám nabídnou nižší hmotnost, větší odolnost a delší životnost. Například ke stanu Bizam je to stan Bret, ke stanu Boyard je to stan Bright, ke stanu Bizon je to stan Baron atd. Všechny tyto odlehčené stany jsou zařazeny do kategorie EXTREME LITE. Pokud je však pro Vás nejdůležitější faktor hmotnost stanu, pak jsou tu pro Vás připravené super lehké stany Husky Sawaj a Sawaj Ultra (Mimochodem, stan Husky Sawaj Ultra je s hmotností 1,6kg nejlehčí samonosný dvouplášťový stan pro 2 osoby na trhu). Vzhledem ke své velmi nízké hmotnosti jsou ideální na cykloturistiku a lehký trekking. Tyto stany naleznete v kategorii stany Husky ULTRALIGHT.

Rodinné stany Husky

A nakonec nejoblíbenější kategorií sportovně založených rodin jsou stany rodinné. Jak již označení napovídá, jedná se o stany pro 4 až 8 osob. Všechny rodinné stany Husky mají prostornou předsíň a jednu, případně dvě ložnice. Dlouhodobě nejoblíbenější model je stan Husky Boston. A to právě díky obrovské předsíni, ve které můžete trávit volný čas za deštivých dní až s 8 přáteli. Velké oblibě se těší i nejdražší model, stan Husky Grande. Díky své tunelové konstrukci Vám nabídne maximální možný prostor a až tři ložnice.  Poslední nezmíněný rodinný stan je Husky Baul, který je k dostání v základní či odlehčené rodinné verzi, a také ve verzi pro rybáře pod názvem Carp Bivak (tento stan nemá podlážku a tak se dá hodnotit pouze jako přístřešek, čímž odpovídá plně rybářskému řádu). Novinka pro rok 2012 jsou tunelové stany Husky Bonet. Opět se dělá ve verzích pro 5 nebo 6 osob a opět má jako hlavní přednosti rychlou stavbu a velký prostor.

V nabídce se ještě setkáte také s plážovým stanem (přístřeškem) Husky Blum a rybářským bivakovacím systemem.

Doufám, že nyní se v nabídce Husky stany zorientujete mnohem jednodušeji a pokud ne, neváhejte nás kontaktovat. Se vším Vám rádi poradíme a pomůžeme. Těším se na Vás já i náš tým autorizovaného e-shopu www.Husky-Obchod.cz.

Zobrazit celý popis »
Barva
Filtry:
Velikost balení
40 x 15 x 15 cm
45 x 13 x 13 cm
45 x 15 x 15 cm
45 x 17 x 17 cm
45 x 19 x 19 cm
48 x 20 x 20 cm
50 x 18 x 18 cm
50 x 20 x 20 cm
56 x 20 x 20 cm
56 x 22 x 22 cm
58 x 18 x 18 cm
66 x 28 x 28 cm
72 x 28 x 30 cm
⌀ 13 x 45 cm
Zobrazeno 20 položek
Řadit dle
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 412 152 905 Po-Pá 8-18, So-Ne 8-12 Email: info@h-outdoor.cz
Newsletter PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích na H-OUTDOOR.cz