EXTRA20

Rodinné stany Husky

Právě máte před sebou nejprodávanější rodinné stany od autorizovaného prodejce Husky. Jedná se o nejvyhledávanější rodinné stany na trhu a to především z důvodu velmi vysoké kvality, výborné ceny a dlouhé životnosti. Navíc zde naleznete velký výběr různých druhů a technických provedení, takže si vybere opravdu každý. Všechny rodinné stany Husky v sobě ukrývají řadu vychytávek, které Vám nabídnou příjemný komfort a Vy se tak můžete cítit jako doma. Vzhledem k již zmíněné velmi vysoké kvalitě použitých materiálů Vás na Vaší dovolené nezaskočí žádný rozmar počasí, ať už se bude jednat o průtrže mračen či silný vítr. Rodinné stany Husky využívají tzv. durawrapové nosné tyče a dostatečný PU zátěr na vnější stan odpovýdající 3000mm vodního sloupce. Vyražte na dovolenou s rodinným stanem Husky a užívejte si krásu přírody na plno!

Rodinné stany Husky - stany od největšího autorizovaného prodejce v ČR!

Všechny rodinné stany Husky máme skladem a expedujeme je ihned!

V nabídce naleznete rodinné stany s tunelouvou, nebo kopulovou konstrukcí, případně stany vzniklé kombinací těchto základních nosných prvků. Celkem Vám nabízíme více než 10 modelových druhů a naše rodinné stany tak zastupují veškeré možné variace provedení. Ať už tedy hledáte velmi pevnou kopuli, s velkou ložnicí a malou předsíní, nebo naopak tunel s velkým prostorem v předsíni, vše u nás najdete!

Rodinné stany - kopulová konstrukce

Právě v této kategorii je jako hlavní zástupce navrhnut rodinný stan Husky BIGLES 5. Jedná se čistě o jednu velmi pevnou kopuli vzniklou zkřížením 4 prutů. Jeho hlavní předností je vysoká odolnost vůči větru, velká světlá výška stanu i v ložnici a především jeho samonosnost. Tento rodinný stan Husky tedy stojí i bez vypínacích šnůr, a je možné jej přemísťovat i v postaveném stavu. Další možnost, jak zvýšit nabízený komfort, je dokoupení podlážky do předsíně. Rodinné stany s kopulovou konstrukcí ocení především sportovně založené rodiny, které využijí stan velmi často a to i v méně příznivých podmínkách, případně rybáři na vícedenní rybaření (možnost postavení stanu bez ložnice / podlážky).

Rodinné stany - tunelová konstrukce

Jedná se o nejrozšířenější typ rodinných stanů a to především díky maximálnímu poskytujícímu prostoru. Husky Vám nabízí rodinné stany s tunelovou konstrukcí ve třech modelech. A to BAUL 4 a 5, BONET 5 a 6 nebo dokonce GRANDE 5 a 7. Jak je vidět, všechny se dělají ve dnouch velikostech. První zniňovaný stan Husky BAUL je dostupný ve verzi pro 4 a nebo pro 5 osob. Navíc se dá pořídit i v odlehčené verzi ( X-Line). Diky jednoduché a rychlé stavbě je vhodný na krátkodobé kempování či vodácký výlet. Další zmiňovaný rodinný stan Husky BONET se dá pořídit ve velikosti pro 5 nebo pro 6 osob. výhodu oproti rodonnému stanu Husky BAUL má v tom, že Vám nabídne dvě ložnice i prostornou část mezi nimy. Největší rodinné stany Husky jsou také nejprostornější a nejluxusnější rodinné stany na trhu. Ano bavíme se zde o modelech GRANDE 5 a GRANDE 7. Tyto rodinné stany jsou opravdu chloubou této značky, a každý kdo je jen zahlédne se do nich často zamiluje. Dvě ložnice, v případě potřeby i tři... obrovský prostor uvnitř s možností několika variací uspořádání. Prostě stany Husky GRANDE jsou králové mezi rodinnými stany.

Rodinné stany - smíšená konstrukce

Hrdými zástupci této řady jsou rodinné stany Husky BOSTON a BLANDER. Roridnný stan Husky BLANDER 4-5 je určen spíše pro 4 osoby. Nabídne Vám dostatečně pevnou kopuli nad ložnicí, a díky přidanému tunelu nad předsíní Vám nabídne i velký skladový prostor. Oproti tomu rodinné stany Husky Boston jsou řešeny přesně obráceně. Kopulová část tvoří velkou předsíň a vytažené tunelové části pak ložnice. Výhoda tohoto řešení, je možnost nabídnout zákazníkovi stojící světlou výšku v předsíní, a díky sklonu tunelů do ložínic stále velkou pevnost celého stanu. Suveréně nejprodávanější rodiné stany jsou Husky BOSTON 5, 6 a 8.

Rodinné stany - výprodej

Samozřejmě naše rodinné stany stále inovujeme a vylepšujeme dle přání zákazníků, takže čas od času dojde na výprodej starších rodinných stanů. Zpravidla se jedná o typově stejné stany, které nahradily vylepšené či jen designově upravené kousky.

Rodinné stany - akce

Tak jako každý rok i letos vybíráme nejoblíbenější rodinné stany Husky do akce roku. Tedy hlavní akce v sezoně, kdy si můžete rodinné stany pořídit za velmi výhodné ceny.

Věříme, že nyní se v naší nabídce orientujete mnohem lépe a pokud by jste potřebovaly i nadíle s čímkoliv poradit, neváhejte a kontaktujte nás.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
8 990 Kč
Křížová konstrukce tohoto rodinného stanu zajišťuje velmi vysokou …
Typ
Velikost
Barva
72 x 28 x 30 cm
Zobrazeno 1 položek
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 412 152 905 Po-Pá 8-18, So-Ne 8-12 Email: info@h-outdoor.cz
Newsletter PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích na H-OUTDOOR.cz