EXTRA20

Expediční stany Husky

Expediční stany Husky jsou svým vybavením a parametry vhodné do nejnáročnějších klimatických a povětrnostních podmínek. Stany z této řady, jsou určeny nejen pro expedice a vysokohorskou turistiku, ale uspokojí každého cestovatele, který vyžaduje špičkové materiály a nejvyšší kvalitu. Všechny expediční stany Husky mají duralovou vnější konstrukci, která zajišťuje výbornou stabilitu a společně s vysokým vodním sloupcem vnějšího materiálu (6 000mm H2O) a podlážky ložnice (10 000mm H2O), dávaní jasně najevo, že tyto stany jsou určeny opravdu to nejnáročnějších podmínek. Všechny expediční stany Husky jsou dvouplášťové a samonosné stany s podlepením všech švů a ripstpovou (ripstop - zesílené tkaní bránící vniknutí cizího tělesa a zvyšující pevnost tkaniny) i nehořlavou úpravou tropika.

Expediční Stany Husky - špičkové stany od autorizovaného prodejce Husky

Všechny expediční stany Husky máme skladem a expedujeme je ihned!

V naší nabídce naleznete expediční stany pro 2, 2-3, a nebo 3-4osoby. Všechny jsou koncipovány především na velmi vysokou pevnost a dlouhou životnost. Svou velkou pevnost získávají expediční stany především díky velmi častému křížení nosných prutů, čímž rozdělují plochy stanu na menší segmenty a lépe tak odolávají prudkým nárazům větru. Vzhledem k vysokému vodnímu sloupci nejsou tak úplně vhodné do teplých letních dnů, kvůli zapařování zevnitř - zadýchání (průměrný člověk ve spánku vytvoří až 700g vodních par). Ovšem v silném větru či dešti Vás expediční stany Husky ochrání spolehlivě!

Expediční stany se sněžnými límci

Zpravidla expediční stany mají ve výbavě především sněžné límce. Ty jsou potřeba při putování po sněhu, písku či kamení. Právě na tyto účely tu máme pro Vás stany Husky FIGHTER, FALCON a FLAME. Největší z nich je FIGHTER 3-4, toto označení znamená, že je vhodný pro 3 osoby, ale v případě potřeby se v něm zmáčknou i 4 lidé. Oproti tomu expediční stany Husky FALCON 2 a FLAME 2 jsou již vyrobeny pouze pro dvě osoby a to s tím rozdílem, že FALCON 2 má dva vstupy a dvě předsíně, oproti tomu FLAME má pouze jeden vstup a jednu předsíň. Poslední zmíněný stan Husky FLAME je tak nejmenší a nejlehčí expediční stan z produkce Husky.

Expediční stany bez sněžných límců

V této kategorii Vám nabízíme exkluzivní model expedičního stanu Husky FELEN a to ve dvojím velikostním a barevném provedení. Menší verze FELEN 2-3 je určená pro dvě osoby ( v nouzi 3 osoby) a FELEN 3-4 pro tři osoby (v nouzi 4 osoby). vzhledem k "absenci" sněžných límců je ideální na putování přírodou v teplém prostředí (tento stan má mnohem lepší cirkulaci vzduchu než jeho konkurenti ve třídě expedičních stanů). Královský prostor v předsíních i v ložnicích stanu Vás jistě mile překvapí. Pro náročného uživatele využívajícího stan od jara do podzimu je tento expediční stan Husky Felen jasnou jedničkou!

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Naše cena:
5 490 Kč
CHARAKTERISTIKA Nejmenší stan řady Husky EXTREME, se vyrábí již sedmým…
2.
Naše cena:
5 490 Kč
CHARAKTERISTIKA Nejmenší stan řady Husky EXTREME, se vyrábí již sedmým…
3.
Naše cena:
7 990 Kč
CHARAKTERISTIKA Stan Fighter je bojovník, který neodmítne žádnou výzvu.…
4.
Naše cena:
8 490 Kč
Felen je novinka v produkci Husky a nahrazuje populární a osvědčený model…
5.
Naše cena:
5 990 Kč
CHARAKTERISTIKA Stan Falcon je stan pro ty, kteří cestují nejraději ve…
6.
Naše cena:
7 490 Kč
Felen 2-3 je novinka v produkci Husky a nahrazuje starý model Flare.…
Velikost
Barva
Filtry:
Velikost balení
45 x 17 x 17 cm
45 x 19 x 19 cm
48 x 20 x 20 cm
50 x 20 x 20 cm
58 x 18 x 18 cm
Zobrazeno 7 položek
Řadit dle
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 412 152 905 Po-Pá 8-18, So-Ne 8-12 Email: info@h-outdoor.cz
Newsletter PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU NOVINEK
  • Chci být jako první informován o novinkách a výhodných akcích na H-OUTDOOR.cz